O nas

Medius Work oferuje pracę dla opiekunów na terenie całych Niemiec. Chcemy, aby każda opiekunka, która u nas pracuje, czuła się bezpiecznie i wiedziała, że jej pracodawca dba o nią. Dlatego naszym priorytetem jest stały kontakt z każdym z naszych pracowników, aby w pierwszej kolejności zapewnić wsparcie. Jeśli chcesz pracować w dobrych warunkach, skontaktuj się z nami już teraz. Od kandydatów do pracy oczekujemy doświadczenia w opiece nad osobami starszymi. Może to być doświadczenie zawodowe lub opieka nad członkiem rodziny. Niezbędna jest także przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego. Są to główne warunki zatrudnienia na stanowisku opiekuna, które mają na celu zapewnienie bezpieczeństwa podopiecznego, a także komfortu w pracy opiekuna. Nie każdy może być dobrym opiekunem osoby starszej, zadowolonej ze swojej pracy. Więcej o cechach potrzebnych do pracy jako opiekunka osób starszych przeczytasz w naszym artykule.

Cieszymy się, że nas znalazłeś.

Zależy Ci na wysokim i stabilnym wynagrodzeniu, bez inwestycji i płacenia za usługi firmy? Chcesz zarabiać szybko i dużo? Znajdź aktualne oferty pracy z dobrymi warunkami pracy i wysokimi zarobkami w Medius Work!

Nasza organizacja od ponad 7 lat pomaga w poszukiwaniu personelu do opieki i opieki nad bliskimi. Współpracujemy bezpośrednio z klientami – bez pośredników i wątpliwych rekruterów. Umożliwiło to zdobycie nienagannej reputacji. Teraz praca w Niemczech jest rzeczywistością dla obywateli Ukrainy, Mołdawii i Białorusi. Już dziś mamy ponad 200 podopiecznych, którzy doceniają naszych pracowników.

Nie jesteś ograniczony do określonego zestawu dokumentów. Dlatego zatrudnienie w Niemczech kobiet z Ukrainy odbywa się dwoma metodami:

1. Za „bezwizowy”. Wystarczy być posiadaczem paszportu biometrycznego.

2. Poprzez oficjalne zaproszenie D05 i D06.

Ważne: po otrzymaniu 12-miesięcznej wizy możesz odwiedzić swój rodzinny dom o ustalonych godzinach. Warunki nieobecności w pracy w Niemczech dla Ukraińców i mieszkańców innych krajów są omawiane z wyprzedzeniem, aby znaleźć zastępstwo na czas Twojej nieobecności.

Kontaktując się z nami, docenisz następujące przyjemne chwile:

komfortowe warunki pracy – bierzemy pod uwagę Twoje preferencje i staramy się, aby osobiste życzenia naszych pracowników i klientów nie kolidowały ze sobą;

indywidualne podejście – przy wyborze oferty pracy w Niemczech brane jest pod uwagę Twoje doświadczenie zawodowe i wszelkie niuanse są ustalane z góry;

całodobowa pomoc – z kuratorem możesz skontaktować się 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, dzwoniąc lub pisząc wiadomość w wygodnym komunikatorze (Viber, Whatsapp, Skype, e-mail).

Ludzie są naszą najważniejszą wartością. Dlatego naszych pracowników traktujemy z szacunkiem i dbamy o ich komfort, gdy przyjeżdżają do pracy w Niemczech z Ukrainy. Wykwalifikowani specjaliści nie zignorują żadnego odwołania pracownika.

W trakcie rozmowy zapewniamy wsparcie psychologiczne i podejmujemy natychmiastowe działania. Żadna sytuacja podczas Twojej podróży nie pozostanie nierozwiązana, a żadne pytanie nie pozostanie bez odpowiedzi.

Twój spokój i pewność siebie to nasz główny cel!

Nasze atuty

Wiarygodność sprawdzona przez czas

Kompensata kosztów transferu

Bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie

Legalne zatrudnienie na podstawie umowy