Zlecenie 1705
Data publikacji: 30.12.1899
Szczegóły oferty pracy
Data rozpoczęcia: x
Trudność kontraktu:
Wynagrodzenie Euro/miesiąc: замена
Czy są zwierzęta: Nie
Ilość osób do opieki: 1
Ilość osób w gospodarstwie domowym: 2
Miejscowość, miasto: Bamberg, 96050
Wymagania wobec opiekuna
Płeć opiekuna: Kobieta lub mężczyzna
Język: Niemiecki
Wymagany poziom języka: DK3
Wymagane wykształcenie medyczne: Nie jest potrzebne
Prawo jazdy: Nie jest potrzebne
Wymagane doświadczenie:
Palenie: Dozwolone na zewnątrz
Opis zlecenia:

Do opieki nad mężczyzną (83 i 81 lat) poszukujemy kobiety lub mężczyzny z dobrą znajomością języka niemieckiego. Mężczyzna zapewnia osobny pokój, łazienkę i internet. Mężczyzna ma 90% utraty wzroku. W domu nie ma zwierząt domowych. Obowiązki opiekuna obejmują gotowanie (dla pacjenta i jego żony), sprzątanie, pranie (2 razy w tygodniu), zakupy i spacery z dziadkiem. Kąpiel nie jest wymagana. Rodzina prosi również o uwzględnienie dodatkowych wymagań dotyczących opiekuna: wiek 45-55 lat. Mężczyzna dobrze śpi w nocy. Dodatkowe informacje o pacjentach: mężczyzna jest w 90% niewidomy, ale dobrze orientuje się w domu. Babcia nie potrzebuje opieki, jest samodzielna. Praca od 1.08 do 31.08, w przypadku satysfakcjonującej pracy umowę można przedłużyć.

Warunki zakwaterowania
Oddzielny pokój; łazienka, internet.
Obowiązki opiekunki na stanowisku pracy:
Gotowanie posiłków (dla pacjenta i jego żony), sprzątanie domu, pranie (2 razy w tygodniu), zakupy. Wyprowadzanie dziadka na spacer. Nikogo nie trzeba myć ani kąpać.
Do opieki
Pacjent №1
Data urodzenia: 05.06.1940
Wzrost, cm:
Waga, kg:
Zdrowie fizyczne: Na 90% niewidomy
Zdrowie psychiczne:
Mobilność pacjenta:
Autonomia pacjenta:
Pacjent wstawający w nocy:
Dodatkowe informacje o pacjencie:
Pacjent jest na 90% niewidomy, ale dobrze orientuje się w domu. Babcia nie potrzebuje opieki, jest samodzielna. Praca od 1.08 na jeden miesiąc do 31.08, jeśli rodzina będzie zadowolona, to umowa będzie przedłużona.