Вакансия 927
Data publikacji: 15.05.2024
Aplikuj teraz
Szczegóły oferty pracy
Data rozpoczęcia: 24.07.2024
Wynagrodzenie Euro/miesiąc: 1700
Czy są zwierzęta: Нет
Ilość osób do opieki: 1
Ilość osób w gospodarstwie domowym: 1
Miejscowość, miasto: München, 81929
Wymagania wobec opiekuna
Płeć opiekuna: kobieta
Język: niemiecki
Wymagany poziom języka: dobry
Wymagane wykształcenie medyczne: nie jest potrzebne
Prawo jazdy: nie jest potrzebne
Palenie: kategorycznie zabronione
Obowiązki opiekunki na stanowisku pracy:
Do opieki
Pacjent
Wiek: 64
Wzrost, cm: 162см.
Waga, kg: 52 кг.
Zdrowie psychiczne: Żadne demencji
Mobilność pacjenta: Mobilny na wózku inwalidzkim (potrzebna pomoc przy przemieszczaniu)
Pacjent wstawający w nocy: Budzenie się raz lub dwa razy na noc
Opis zlecenia:
Na to stanowisko wymagana jest kobieta z dobrą znajomością języka niemieckiego. Palenie na stanowisku jest kategorycznie zabronione. Opiekunka musi być aktywna fizycznie, ponieważ podopieczna lubi spacerować na wózku inwalidzkim i trzeba ją wozić na długie dystanse do parków. Do głównych obowiązków opiekunki należą gotowanie, sprzątanie mieszkania, opieka nad roślinami pokojowymi oraz podstawowa opieka. Pacjentka jest mobilna na wózku inwalidzkim (potrzebna pomoc przy przemieszczaniu). Pacjentka korzysta z takich środków pomocniczych jak wózek inwalidzki. U pacjentki zdiagnozowano osteoporozę. Pacjentka potrzebuje wsparcia przy ubieraniu i rozbieraniu, wstawaniu i siadaniu, transferze z łóżka na wózek oraz z wózka na krzesło toaletowe. Grafik pracy opiekunki jest ustalany indywidualnie z rodziną pacjentki. Obowiązki obejmują towarzyszenie przy zakupach, sprzątanie oraz gotowanie (z uwzględnieniem ograniczeń dietetycznych). Pacjentka wstaje we wtorek, środę i czwartek o 6:45 przed terapią. W piątek, sobotę i niedzielę pacjentka może wstać nawet do 9-10 rano, czasem robi drzemki w ciągu dnia i kładzie się spać około 23:00 - 00:00. Pacjentka potrzebuje pomocy przy pielęgnacji włosów oraz higienie intymnej. W nocy pacjentka budzi się raz lub dwa razy, konieczne jest wstawanie w nocy i pomaganie w korzystaniu z nocnika. Diagnozy pacjentki obejmują niewydolność nerek. Pacjentka swobodnie porozumiewa się w kilku językach: angielskim, niemieckim, francuskim i włoskim, bez problemów z pamięcią i orientacją. Jest samodzielna w jedzeniu, chociaż może to zająć trochę czasu, i preferuje dietę bez laktozy, wykluczając produkty mleczne i tłuste jedzenie. Jej charakter jest spokojny i pozytywny. Hobby pacjentki obejmują spacery, odwiedzanie kawiarni, picie kawy, chodzenie na koncerty i do muzeów. Dla utrzymania zdrowia regularnie korzysta z zabiegów fizjoterapeutycznych. Opiekun będzie mieszkał w miasteczku w domu jednorodzinnym, będzie miał do dyspozycji pokój jednoosobowy. W domu nie ma zwierząt domowych. Do dyspozycji opiekuna będzie internet Wi-Fi oraz wygodne łóżko.
Podobne oferty
№ 2367

Początek: 15.07.2024

Opiekun: kobieta

Trudność kontraktu:

Język: niemiecki

Opieka: nad mężczyzną

Miasto:Groß-Zimmern 64846

Palenie: tylko na zewnątrz

Prawo jazdy: nie jest potrzebne

Krótki opis zlecenia:
Na to stanowisko wymagana jest kobieta ze znajomością języka niemieckiego na poziomie dobrym. Również rozważani są kandydaci ze znajomością języka niemieckiego na poziomie biegłym. Palenie na stanowisku jest dozwolone tylko na zewnątrz. Do głównych obowiązków opiekuna należą gotowanie, pieczenie, sprzątanie mieszkania, zakupy spożywcze oraz podstawowa opieka. Podopieczny jest mobilny z pomocą przy chodzeniu (rollator, laska). Jego waga wynosi 73 kg. Ma częściowe nietrzymanie moczu. Potrzebuje wsparcia przy ubieraniu i rozbieraniu, wstawaniu i siadaniu, staniu, korzystaniu z toalety, wchodzeniu po schodach oraz chodzeniu. Wymaga również pomocy przy higienie nóg, pielęgnacji włosów, goleniu, pielęgnacji ust, zębów i protez, higienie intymnej oraz pielęgnacji paznokci i stóp. Nocą zdarza się, że budzi się okazjonalnie, ale nie codziennie. Podopieczny jest na wczesnym etapie demencji. Diagnozy pacjenta obejmują nadciśnienie. Opiekun będzie mieszkał w miasteczku, w mieszkaniu, gdzie będzie miał do dyspozycji pokój jednoosobowy, internet Wi-Fi, osobną łazienkę, wygodne łóżko, szafę oraz stół. W domu nie ma zwierząt domowych.
№ 1641

1450 EUR

Początek: 26.07.2024

Opiekun: kobieta

Trudność kontraktu:

Język: niemiecki

Opieka: nad mężczyzną

Miasto:Hirschaid 96114

Palenie: kategorycznie zabronione

Prawo jazdy: nie jest potrzebne

Krótki opis zlecenia:
Na to stanowisko wymagana jest kobieta ze znajomością języka niemieckiego na poziomie średnio zaawansowanym. Palenie na stanowisku jest kategorycznie zabronione. Do głównych obowiązków opiekunki należą gotowanie, sprzątanie mieszkania, zakupy spożywcze, opieka nad roślinami pokojowymi, lekkie prace ogrodowe, towarzyszenie do lekarzy, towarzyszenie na wydarzenia oraz podstawowa opieka. Podopieczna jest mobilna, waży 67 kg i cierpi na całkowite nietrzymanie moczu, które kontroluje za pomocą pieluch. Pacjentka korzysta z rollatora i ma starczą słabość chodu. Potrzebuje wsparcia przy ubieraniu i rozbieraniu, wstawaniu i siadaniu oraz chodzeniu. Utrzymanie czystości i porządku na drugim piętrze, gdzie mieszka rodzina, również należy do obowiązków opiekunki. Zakupy (przybliżony budżet 150-200 euro miesięcznie) można zrobić w sklepie oddalonym o 180 metrów. Do zadań opiekunki należy także pranie i prasowanie bielizny oraz wykonywanie dodatkowych zadań na prośbę córki, np. mycie okien. Podopieczna potrzebuje pomocy przy higienie nóg, pielęgnacji włosów, pielęgnacji ust, zębów i protez. Wymaga również całkowitej pomocy przy higienie intymnej oraz myciu przy umywalce lub w wannie. Należy zachęcać ją do obfitego picia wody oraz przygotowywać płynne jedzenie, zupy i sałatki. Nocą pacjentka śpi bez przerw. Podopieczna jest na wczesnym etapie demencji. Diagnozy obejmują starość, żylaki i problemy z wypróżnianiem. Nosi pieluchę przez całą dobę. Pacjentka z natury jest spokojna, ale czasami bywa kapryśna i nie chce wstawać z łóżka, kiedy już trzeba. Nie lubi spacerów i woli zostawać w domu. Rodzina jest wspierająca, wyrozumiała, pracują całymi dniami i prawie nie widują się z opiekunką. Pacjentka kocha swój ogród. Rodzina aktywnie pomaga w organizacji opieki i utrzymaniu porządku w domu. Jest bardzo dobra i wyrozumiała, zawsze gotowa wesprzeć opiekunkę. Opiekunka będzie mieszkać w miasteczku, w domu dwurodzinnym, w jednoosobowym pokoju. Do jej dyspozycji będzie internet Wi-Fi oraz wygodne łóżko. W domu nie ma zwierząt. Harmonogram pracy obejmuje pobudkę o 9 rano i kładzenie się spać nie później niż o 20:00. Przerwa dla opiekunki trwa od 14:00 do 16:00. Warunki mieszkaniowe i pracy są komfortowe - pacjentka mieszka w dwupiętrowym domu. Opiekunka i pacjentka znajdują się na drugim piętrze, gdzie również mieszka rodzina, ale piętro jest podzielone na oddzielne apartamenty. Parter zajmuje kawiarnia i piekarnia.

Początek:

Opiekun:

Trudność kontraktu:

Język:

Opieka: nad mężczyzną

Miasto:

Palenie:

Prawo jazdy:

Krótki opis zlecenia:
Powrót do pełnej listy ofert